Przychodnia Elmed Bydgoszcz

Już od 20 lat leczymy mieszkańców Bydgoszczy i okolic. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, doskonałemu zespołowi lekarzy i pomocy medycznej świadczymy usługi na bardzo wysokim poziomie. Leczenie i dbanie o zdrowie pacjentów to nasz priorytet.

Aktualności

Przypominamy, że jedynym obowiązującym zabezpieczeniem chroniącym przed COVID-19 jest maseczka zasłaniająca usta i nos.

Systematyczne badania to podstawowa forma dbania o zdrowie. Zachęcamy do skorzystania z oferty naszego laboratorium. Zapytaj o szczegóły za pośrednictwem … Czytaj więcej

Informujemy, że jesteśmy do dyspozycji naszych pacjentów od poniedziałku do czwartku w godzinach 7:30 – 19:00 oraz w piątek 7:30 … Czytaj więcej

Przychodnia ELMED Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 2001 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, doskonałemu zespołowi lekarzy i pomocy medycznej świadczymy usługi na bardzo wysokim poziomie.

Świadczymy usługi medyczne w kilkunastu poradniach specjalistycznych. Sprawdź naszą ofertę i zarejestruj się na wizytę u specjalisty. Wykonujemy również diagnostykę USG oraz badania laboratoryjne.

Świadczymy usługi w zakresie badań profilaktycznych: badania wstępne, okresowe, kontrolne dla pracowników, badania kandydatów na kierowców, badania kierowców zawodowych, badania psychotechniczne oraz wiele innych.